Клей для пенопласта и минеральной ваты Универсальный Шпатен Универсал Shpaten Universal, Киев

Клей для пенопласта и минеральной ваты Универсальный Шпатен Универсал Shpaten Universal

Информация о товаре

Цена: 89,00 Грн. за мешок.
Заказать товар
Шпатен Универсал Shpaten Universal — суха клейова суміш на основі цементу з наповнювачами та полімерними модифікаторами для закріплення пінополістирольних і мінераловатних плит на цегляних, бетонних, поштукатурених поверхнях при утеплении

Клей для пенопласта и минеральной ваты Универсальный Шпатен Универсал Shpaten Universal. Детальное описание товара

Клей для приклеування і армування пінопласту і мінеральної вати Шпатен Универсал Shpaten Universal
Шпатен Универсал Shpaten Universal — суха клейова суміш на основі цементу з наповнювачами та полімерними модифікаторами для закріплення пінополістирольних і мінераловатних плит на цегляних, бетонних, поштукатурених поверхнях при влаштуванні систем утеплення. Для зовнішніх та внутрішніх робіт.
Підготовка основи:
Підготовку основи виконувати відповідно до вимог ДБН В.2.6-22-2001 та СНиП 3.04.01-87. Основа повинна бути міцною, рівною, очищеною від пилу, бруду, залишків фарб, мастил та ін. Штукатурку, яка відстає від основи, видалити. Поверхню стіни зі штукатуркою чи без неї зачистити механічним способом, наприклад, з використанням дротяної щітки, і вимити водою під тиском. Нерівності більше 10 мм та місця, де видалено штукатурку, вирівняти з використанням штукатурки Ферозіт 220. Поверхні з підвищеним водопоглинанням зволожити. При потребі укріпити ґрунтовкою глибокого проникнення Ферозіт Ґрунт 1.
Приготування
Клейову розчинову суміш готувати з розрахунку 0,20-0,22 л води на 1 кг клею, поступово засипаючи суху суміш з мішка у ємність з чистою водою при одночасному ручному або механічному (при малих обертах) перемішуванні до утворення однорідної маси без грудок. Після п'ятихвилинної витримки суміш повторно перемішати.
Витрати:
4,5-6 кг суміші на 1 м2 поверхні
Виконання робіт
При приклеюванні плит на рівні поверхні нанесення клею виконувати за допомогою шпателя із зубцями 10x10 мм, рівномірно розподіляючи масу по всій поверхні. При приклеюванні на нерівні основи на відстані 3 см від краю плити нанести клейову розчинову суміш суцільною смугою шириною 3-4 см, влаштовуючи розриви для запобігання утворення повітряних пробок. На решту поверхні плити розміром 50x100 см викласти 3-4 грудки суміші. Місця накладання клею на мінераловатні плити попередньо промастити клеєм для забезпечення надійного зчеплення. Плити повинні бути приклеєні не менше, ніж на 50% площі своєї поверхні. Після нанесення розчинової суміші плиту прикласти до стіни на призначене місце і притиснути до отримання рівної площини з сусідніми плитами. Видалити надлишок клею — на торцях не повинно бути залишків.Теплоізоляційні плити приклеювати з розбіганням швів. Механічне закріплення та виконання гідрозахисного покриття проводити не раніше 3-х днів після приклеювання плит. Розчинову суміш використати не пізніше, ніж через 2,5 години після приготування. Роботи виконувати при температурі навколишнього середовища, матеріалу та основи від +5ºС до +30ºС. Вказані рекомендації стосуються температури навколишнього середовища +20ºС та вологості 60%. При інших умовах час висихання та схоплення розчинової суміші може змінюватись.

Контакты поставщика

Телефоны:
(098) 484-58-70
; (050) 040-90-59

Клей для пенопласта и минеральной ваты Универсальный Шпатен Универсал Shpaten Universal, добавлен на сайт 26 фев. 2017 г.
  • Другие товары компании
  • Похожие товары других компаний

Контактная информация

Ферозит Киев

Контактное лицо: Сергей Ферозит

Телефоны: (098) 484-58-70, (050) 040-90-59

Адрес: Киевская обл., Киев, Стройиндустрии 6

Написать нам

Карта проезда

Следите за обновлениями

Сайт работает на платформе UA Build

© 2018 Ферозит Киев. All rights Reserved

Сообщить о плохом содержании

Вверх